TÜRKOĞLU HADDİNİ AŞMASIN

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e bir destekde İYİ Parti İGM üyesi Alper Yağcı’dan geldi. Yağcı; “Başkan Zeybek’in açıklamalarını destekliyoruz. Türkoğlu’na da haddini aşmamasını diliyorum” dedi.


TÜRKOĞLU HADDİNİ AŞMASIN

İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Alper Yağcı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in sosyal medyadan hafta sonu oynanan basketbol karşılaşmasında hakem kararlarını eleştirmesine destek verirken, Başkan Zeybek’i eleştiren Hidayet Türkoğlu’nu da “Basket takımımızın yanındayız. Başkan Zeybek’i destekliyoruz. Türkoğlu haddini aşmasın” dedi.
Yağcı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Afyonkarahisar halkımıza seçim dönemimizde vermiş olduğumuz olumlu ve yapıcı muhalefet anlayışını sürdürerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Var olan yanlışları eksik yapılan icraatları halkımızla zaman zaman paylaşıyoruz. Ancak iktidarı ve muhalefeti ile bir olmamız gereken konularda da asla geri durmuyoruz.
Bu düşünce ile ilimizde Pazar günü oynanan ve bizzat şahsımında seyirci olarak bulunduğu Meksa Yatırım Afyon Belediye Spor ve Gaziantep Spor arasındaki basketbol maçında bariz yapılan hakem hatalarına hep birlikte şahit olduk. Emek olan bir yerde emeğin bu şekilde heder edilmesine elbette yetkililerin sessiz kalması beklenemez ki bu doğrultu da Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Sayın Mehmet ZEYBEK haklı tepkiyi Afyonkarahisar adına koymuştur ve son derece haklıdır.
Şehrine ve takımına sahip çıkan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek'i destekliyor ve bu konuda tam destekçisi olarak kendisinin ve Meksa Yatırım Afyon Belediye Spor  Basketbol takımımızın yanındayız. TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun konuşurken karşısında tüm Afyon halkı olduğunu bilerek davranmasını Ve haddi aşmamasını dilerim” dedi.