JETLERDEN ÇİFT TRANSFER

Afjet Afyonspor, transferde atağa kalktı. Temsilcimiz Galatasaray’dan Ferhan Evren ile Manisa FK’dan Çağrı Giritlioğlu’nu kiralık olarak kadrosuna dahil etti.


JETLERDEN ÇİFT TRANSFER

Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Afjet Afyonspor, kaleci Anıl ve sağ bek Semih Ceylan’dan sonra iki isme daha imza attırdı. Temsilcimiz gelecek vaad eden Ferhan Evren ile Çağrı Giritlioğlu’nu sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna dahil etti.
YENİ TRANSFERLERİ TANIYALIM
Çağrı Giritlioğlu
Fenerbahçe altyapısında yetişen 23 yaşındaki Çağrı Giritlioğlu ilk profesyonel imzasını 2017 yılında Manisa Futbol Kulübü ile yaptı. O günden bu yana Manisa’da top koşturan başarılı sol bek her iki kanatta da oynayabilir. Geleceğin yıldız futbolcuları arasında gösterilen Giritlioğlu’nun uyum sorunu yaşamazsa temsilcimize ligin ikinci yarısında katkısının büyük olacağı ifade ediliyor.
Ferhan Evren
20 yaşındaki genç yetenek Ferhan Evren Galatasaray alt yapısında yetişti. Kulübüyle 2018 yılında profesyonel sözleşme imzalayan genç yetenek Evren, merkez orta saha pozisyonunda görev yapıyor. >>Yasin AY