JETLER YARIN SAHAYA İNİYOR

Antalya Lara’daki ilk etap kamp çalışmasını tamamlayan ve yılbaşı iznine çıkan Afjet Afyonspor, ikinci etap çalışmalarına yarın kaldığı yerden başlıyor.


JETLER YARIN SAHAYA İNİYOR

2019-2020 futbol sezonunun ilk devresini tehlikeli bölgenin biraz üstünde tamamlayan TFF 2. Lig temsilcimiz Afjet Afyonspor, ikinci etap kamp çalışmalarına yarın ilimizde start veriyor.
İlk etap çalışmasını Antalya Lara’da yapan ve oynadığı iki hazırlık maçıyla kendini test eden Afjet Afyonspor, ilk hazırlık maçında iyi mücadele etmesine rağmen Kırşehirspor ile berabere kaldı. İkinci hazırlık maçında Birevim Elazığspor’u 2-1 mağlup eden Afjet Afyonspor’da Teknik Direktör Ferruh Özgün tarafından futbolculara verilen yeni yıl izni dün sona erdi. Yarın ilimizde toplanacak olan Afjet Afyonspor ilk çalışmasını da yapacak.
TAKVİYELER BEKLENİYOR
Antalya Lara’da yapılan ilk etap kamp çalışmasında kaleci Anıl ile sağ bek Semih Ceylan’ı transfer edebilen temsilcimiz, diğer takviyeler için hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Transferi söz konusu olan oyuncularla yönetimin belli bir noktaya geldiği, transferlerin açıklanmasının ise an meselesi olduğu öğrenildi. >>Yasin AY