SANDIKLISPOR’DA TEMPO ARTACAK

Devre arası çalışmalarına yeni yıl molası veren Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sandıklıspor, devre arası kamp çalışmalarına kaldığı yerden yarın start verecek.


SANDIKLISPOR’DA TEMPO ARTACAK

2019-2020 futbol sezonun ilk devresini beklentilerin altında tamamlayan Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sandıklıspor, devre arası kamp çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Yeni yıl nedeniyle futbolculara verilen izin dün sona erdi ve Sandıklıspor, 2020’in ilk antrenmanını yarın yapacak.
Sandıklıspor, bir yandan 19 Ocak 2020 tarihinde sahasında oynayacağı Salihli Belediyespor’un maçına hazırlanırken bir yandan takıma takviye yapmak için yoğun çaba harcıyor. Henüz kamuoyuna açıklanmış bir transfer olmasa da Sandıklıspor transfer komitesi teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyor.
BOLVADİN BELEDİYESPOR SESSİZ
İlk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Bolvadin Belediyespor, yeni olduğu ligde tam bir hayal kırıklığı yarattı. Ligin ilk yarısını 5 puanla son sırada tamamlayan Bolvadin Belediyespor’dan ses seda çıkmaması Bolvadin Belediyespor’a gönül veren taraftarlarını da kara kara düşündürüyor.
Transferde sessiz kalan Bolvadin Belediyespor’un ikinci devrenin ilk maçında deplasmanda oynayacağı Aliağa Futbol A.Ş. alacağı sonuç, temsilcimizin bir nevi akıbetini de belirleyecek. >>Yasin AY