Reklam

"GÜZEL BİR BİRLİKTELİK SAĞLADIK"

Sinanpaşa ilçesine bağlı belediye başkanları, Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz’in ev sahipliğinde 7. toplantısını gerçekleştirdi.

"GÜZEL BİR BİRLİKTELİK SAĞLADIK"
24 Ocak 2020 - 12:43

Her ay toplanan başkanlar güzel bir birlikteliğe imza atıyor. Başkan Nergiz, güzel bir birliktelik sağladıklarını ifade etti. Sinanpaşa ilçesine bağlı belediye başkanları 7. kez bir araya gelerek istişare toplantısında bulundular. Toplantıya BBP İl Başkanı Cemil Çoker misafir olarak katıldı. İstişare toplantısına Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Ahmet paşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, Akören Belediye Başkanı Hacı Candan, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, katıldı.
“EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Toplantıya ev sahipliği yapan Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Sinanpaşa Ovasına en iyi hizmeti sunmak için birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını söyledi. Her ay düzenli olarak birlik ve beraberlik toplantılarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Nergiz, “Sinanpaşa ilçemize bağlı belediye başkanlarımızla birlikte her ay düzenli olarak bir araya geliyoruz”dedi.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum