Reklam

FİKSTÜR ÇEKİMİ ERTELENDİ

29-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği açıklanan Süper Amatör ve 1. Amatör lig fikstür çekimi ileri bir tarihe ertelendi.

FİKSTÜR ÇEKİMİ ERTELENDİ
27 Eylül 2021 - 02:33
Daha önce Süper Amatör ve 1. Amatör lig fikstür çekiminin 29-30 Eylül tarihleri arasında yapılacağı duyurulmuştu. ASKF Yönetim Kurulu, Bölgesel Amatör Ligin statüsü, grupları ve gruplardaki takım sayıları açıklanmadığı için fikstür çekiminin ertelendiğini duyurdu.
ASKF Yönetim Kurulunun yaptığı açıklama şu şekilde: “2021-2022 futbol sezonu fikstürü 29-30 Eylül tarihlerinde çekileceği kulüplerimize bildirilmişti. Bölgesel Amatör Liginin 30-31 Ekim tarihlerinde başlayacağı bildirilmesine rağmen, ligin statüsü, grupları ve gruplardaki takım sayıları açıklanmamıştır.
Süper Amatör ve 1. Amatör lig takımlarımızın statüleri, başlama ve bitiş tarihleri, bölgesel amatör lige uyumlu olacağından, 29-30 Eylül tarihlerinde çekilecek olan fikstür çekimi bölgesel amatör ligi grupları ve grup sayısı belirlendikten sonra çekilecektir. Ayrıca, lige katılım başvuru süresi de fikstür çekim tarihine kadar uzatılmıştır” 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum