Reklam

DİNAR AYDINLIK BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR

Dinar Belediyesi, ilçe halkına hizmet sunma ve ilçeyi daha güzel bir görünüme kavuşturmak adına çalışmalarına devam ediyor.

DİNAR AYDINLIK BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR
23 Ocak 2020 - 16:22

İlçenin daha canlı ve aydınlık caddelere sahip olması adına Dinar Belediyesi tarafınca çalışmalar yapılıyor. İlçenin Başmakçı kavşağına Ay Yıldızlı Dinar Belediyesi yazılı led armatür aydınlatma ve ilçenin Cumhuriyet meydanına, yol genişletme ve kaldırım çalışması yapılan Dörtyol güzergâhında kullanılmak üzere ledli yıldız armatürlü aydınlatma direği ihalesi yapılarak satın alındı. Sürdürülen çalışmalar kapsamında yapılacak olan ışıklandırmalarla ilçe daha canlı ve aydınlık caddelere kavuşacak, güzel bir görünüm elde edilecek.
“İlçemize yakışacak bir çalışma olacak”
Yapılacak olan çalışma ile ilgili bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Belediyemiz imkânları ile yapılacak olan ışıklandırma çalışması sayesinde, vatandaşların daha aydınlık ortamda yaşayabileceği bir ilçe görünümüne kavuşturacağız. İlçemizin ismine yakışır güzel bir led armatür çalışması ile Ay Yıldızlı logosu ile güzel bir görünüm olacak. İhtiyaç gördüğümüz aydınlatma çalışmalarını artırarak, daha estetik bir görünüme kavuşacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum