Reklam

DEVA PARTİSİ SANDIKLI'DA

Deva Partisi İl teşkilatı Sandıklı İlçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaf ziyaretinin ardından ilçede faaliyet gösteren iş adamları ile bir araya geldiler.

DEVA PARTİSİ SANDIKLI'DA
27 Eylül 2021 - 02:51
Parti yönetimi halkın DEVA partisi genel Başkanı Ali Babacan’a karşı büyük bir sevgisi olduğunu gördüklerini ifade etti.

Ekonomi Ali Babacan’la düzelecek
Parti yönetimi : “Vatandaşlarımızla ile yaptığımız görüşmelerde, halkımızın fiilen yaşadığı enflasyonun TÜİK’in açıkladığı verilerin çok üzerinde olduğu hayat pahalılığının ne kadar dayanılmaz hale geldiği saha gözlemlerimizde net bir şekilde bir kez daha anladık. İktidarın yapacağı en hayırlı işin  alım gücünü yükseltmek olacağını,  halkımızın insan onuruna yaraşır iş, aş ve refah düzeyi sağlamaya odaklanması gerekmektedir. Son günlerde hükümetin alım gücün azalmasının nedeni zincir marketler üzerinden yapmış olduğu algı operasyonu gerçeğidir.Son günlerde hükümetin alım gücünün azalmasının nedeni zincir marketler üzerinden yapmış olduğu algı operasyonunu gerçeğidir. Fiyat artışlarından zincir marketler sorumluysa, fiyatların ucuz olduğu yıllarda da ucuzluğun sebebi zincir marketler olmadığı  hükümetin olduğu , Zincir marketlerde fahiş fiyat uygulaması varsa, iktidarın kontrolündeki Tarım Kredi Kooperatiflerinin marketlerindeki ürünlerin fiyatlarıyla diğer zincir marketlerdeki ürünlerin fiyatları arasında fark olmalı ve fark yoksa, hükümet ,kendi  kontrolündeki marketlere çok daha uygun fiyatlara satış yaptırmalıdır.Ekonominin düzelmesinin hükümet değişikliği ile Ali Babacan liderliğinde DEVA Partisi iktidarı ile mümkün olacaktır.”dedi. >>Mehmet karakaş

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum