Reklam

BURCU KÖKSAL'DAN, ARTUK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Türkeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Artuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BURCU KÖKSAL'DAN, ARTUK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
27 Aralık 2019 - 18:47

Geçtiğimiz günlerde bayrak değişimi ile Türkeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi olan Önder Artuk’a ziyaretler sürüyor. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal bu kapsamda Türkeli Gazetesi İmtiyaz sahibi Eğitimci, İş Adamı Önder Artuk’u ziyaret etti.
“İlimizin en önemli Gazetelerin’den biri”
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal: “Anadolu basınının en köklü gazetelerinden biri olan Türkeli Gazetesi Sahibi Önder Artuk Bey başta olmak üzere, tüm gazete çalışanlarına öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Türkeli Gazetesi şimdiye kadar yaptığı yayınlarla ilimizin en önemli gazetelerinden biri olmuştur. Afyonkarahisar basınının duayenlerinden Hacı Hakı Özsoy'dan bayrağı devir alan iş adamı Önder Artuk’u kutluyor, bu bayrağın Önder Artuk Bey ile devam edeceğini ümit ediyorum. Önder Artuk Bey gibi eğitimci bir kişinin gazetenin işleyişini yürütme görevini üstlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Köksal, yeni yayın hayatınızda başarılar diliyorum”dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Önder Artuk’da Milletvekili Burcu Köksal’a çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişleriyle sona erdi. >>Yasin Ay
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum