Reklam

BU MAĞLUBİYET HESAPTA YOKTU

Bu sezon beklentilerin çok üstünde bir performans ortaya koyan Meksa Yatırım Afyon Belediyespor, galibiyet için gittiği Türk Telekom deplasmanından beklenmedik bir mağlubiyetle döndü.

BU MAĞLUBİYET HESAPTA YOKTU
27 Ocak 2020 - 14:55

Teknik faullerin tartışmalı olduğu karşılaşmada ligin güçlü ekiplerinden Türk Telekom’a deplasmanda 92-83 mağlup Meksa Yatırım Afyon Belediyespor, son iki haftadır sahadan mağlubiyetle ayrılarak puan cetvelinde 12. sıralaya geriledi. Türk Telekom mağlubiyetini değerlendiren Koç Can Sevim, “Top kayıpları ve ribaundlarda başarısız olunca mağlubiyet kaçınılmaz oldu” dedi.

Hrovat’ın oyun dışı kalması planlarımızı bozdu
“Türk Telekom maçında çok hata yaptık” diyen Koç Sevim; “Maçı kendi açımızdan değerlendirecek olursak yapılan 18 top kaybı ve verdiğimiz 12 hücum ribaundunun mağlubiyetin başlıca nedeni olduğunu söylememiz gerekiyor. Son çeyrekte farkı 4 sayıya indirmişken Hrovat’ın oyun dışı kalması da planlarımızı çok olumsuz etkiledi. Haftaya oynayacağımız Bahçeşehir maçını kazanarak tekrar ayağa kalkmamız, kaldığımız yerden devam etmemiz ve hedeflerimize ulaşmak için çok önemli olacak. Bu bilinç ile çalışmalı ve bu maçta yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız” dedi.
Son periyotta direnemedik
Meksa Yatırım Afyon Belediyespor’un başarılı oyuncularından Ulaş Peker maç sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bizim için çok önemli bir maçta Güzel bir seyirci önünde iyi mücadele ettik ama ritimde olan rakibimize faul problemine girdiğimiz son periyotta direnemedik. Sezon uzun, önümüzdeki haftaya daha iyi çalışıp seyircimiz önünde galibiyeti alacağız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum