Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat’a ilçedeki kamu kurum ve kuruluş yetkilerinden ziyaretler sürüyor. Ziyaretler kapsamında Akbank Bolvadin Şube Müdürü Aysel Kuş ve banka personeli Kaymakam Taner Bolat’ı makamda ziyaret etti.
ZİYARETİ KAYMAKAMLIK PAYLAŞTI
Akbank Bolvadin Şube Müdürü Aysel Kuş ve banka personelin Kaymakam Taner Bolat’a dair ziyaret paylaşımı Bolvadin Kaymakamlığından yapıldı. Kaymakamlıktan yapılan paylaşımda; ‘’ Kaymakam Taner Bolat' ı Akbank Bolvadin Şube Müdürü Aysel Kuş ve personeli ziyaret etti.’’ İfadelerine yer verildi.
SELÇUK AYDIN