Reklam

BOLVADİN HOCASINI BULDU

30-31 Ekim tarihlerinde başlayacak olan Bölgesel Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hesapları yapan Bolvadin Belediyespor, Teknik Direktörlüğe Nevzat Türkoğlu’nu getirdi. Bolvadin temsilcisinin önümüzdeki günlerde transfer bombalarını bir bir kamuoyuna duyurması bekleniyor.

BOLVADİN HOCASINI BULDU
25 Eylül 2021 - 02:02
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör ligin iddialı ekiplerinden Belediye Bolvadin Termal Spor’da teknik direktör değişikliği yaşandı. Temsilcimiz 2. Ve 3. Lig tecrübesi olan Teknik Direktör Nevzat Türkoğlu ile anlaşma sağladı. Türkoğlu’nun Yardımcılıklarını kulüpte iki sezondur görev yapan antrenör İsmail Aksu ile kaleci antrenörü Selçuk Mallı yapacak.

YENİ HOCAYI TANIYALIM
15 Ağustos 1969 doğumlu olan deneyimli teknik adam, Türkiye’de 2. Ve 3. Ligde yer alan Kartal spor, Maltepe spor ve Bafra Belediye sporda yardımcı antrenörlük, Yüksekova Belediye spor,  Siirt spor, Bayburt Özel İdarespor ve Alemdağspor  ile yurtdışında Fildişi Sahili’nde 1.ligde bulunan Stade Abidjan takımında teknik direktörlük yaptı.
Bolvadin Termal Spor’un teknik direktörlüğüne getirilen Türkoğlu, 19 Eylül’de takımının Bolvadin Termal Tesislerindeki ikinci etap kamp çalışmalarına katılarak görevine başladı.
>>Cumhur BURSALIOĞLU

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum