Reklam

BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan, İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa Yıldız  ‘’Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane’’ projesi kapsamında bir araya geldiler.

BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE
10 Aralık 2019 - 10:58

 
İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa Yıldız, Çad ülkesinde yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesi projesi hakkında bilgi verdi. Başkan Zeybek ise, “Böyle bir projenin içerisinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Projede emeği geçenlerden, maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm katılımcılardan Rabbim razı olsun’’ dedi.
 
‘Ali Zeybek’ ismini de yaşatacağız
Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan, ‘’Kıymetli katkılarından dolayı Başkanımız Mehmet Zeybek’e, yoğun programları içinde bizlere değerli vakitlerini ayıran İDEA Genel Başkanı Mustafa Yıldız’a ve bu projede katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum. Çad da yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesinin bir bölümüne Belediye Başkanımızın Muhterem babası ‘Ali Zeybek’ ismini de yaşatacağız inşallah’’ dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum