Reklam

BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 2020 yılının ilk toplantısını Belediye Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında gerçekleştirdi.

BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
03 Ocak 2020 - 11:57 - Güncelleme: 03 Ocak 2020 - 11:59

Bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap kayıt ve işlemlerinin kontrolü için oluşturulacak Denetim Komisyonu'na gizli oylama ile Belediye Meclis Üyeleri; Semai Kaya, Şükrü Tunçbilek ve Murat Çelikbaş seçildi.
Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere, 4 adet kapalı kasa kamyonet, 2 adet kapalı kabinli ve damperli traktör ile 1 adet servis minibüsü alınması teklifi kabul edildi. Kullanılmaz hale gelen bilumum motorlu kara vesaire nakil araçlarını ya da bunların parçalarının sokağa veya kamuya ait bir yere bırakanlar ile ilgili yapılacak işlemlerin Belediye Trafik Komisyonu tarafından değerlendirilmesi ile ilgili Trafik Komisyon raporu kabul edildi.
Afyonkarahisar Belediyesi'nin üyesi olduğu Atıksu Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği'ne güneş enerji santrali kurulması işine kaynak tahsisi için İller Bankası'ndan 5 milyon Lira kredi alınması ve bu konuda sözleşme/protokol yapılması ve yapılacak sözleşme/protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yetki verildi.
Toplantıda ayrıca, Trafik, Plan Bütçe, Bayındırlık ve İmar komisyonlarından gelen tüm raporlar görüşülerek karara bağlandı. Toplantı, bir sonraki birleşimin 3 Şubat Pazartesi günü saat 18:30'da yapılmasının kararlaştırılmasının ardından sona erdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum