Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehitlerin emanetlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Başkan Kumartaşlı, 2012 yılında Şırnak Uludere’de teröristlerle mücadele ederken şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Altan Ceylan’ın annesi Nilgün Ceylan’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
"Elleri Öpülesi Annemiz"
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde bir süredir tedavi gören şehit annesi Nilgün Ceylan’ı ziyaret eden Başkan İsmail Kumartaşlı, şehit annesiyle yakından ilgilendi. Sağlık durumu hakkında hem hastane yetkililerinden hem de Nilgün Ceylan’dan bilgi alan Kumartaşlı, şehit annesinin sağlık durumunu değerlendirdiklerini belirterek, “Tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve dua ile andık” dedi.