Belediye Başkanı Köksal, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Veteriner İşleri ekiplerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
Ziyaret sırasında, belediyenin yeşil alan düzenlemeleri, park bakımı ve veteriner hizmetleri gibi konular ele alındı. Afyonkarahisar'ın çehresini değiştirecek düzenlemelere dikkat çeken Başkan Köksal, ziyaret ile ilgili şu ifadelere yer verdi: "Çalışma alanlarında ziyaret ettiğimiz emekçi personellerimiz; sizlerin sayesinde dediğimiz gibi Afyonkarahisar çok güzel olacak. Kararlıyız, halkımızı geleceği öngören çevreci projelerimizle, yeşille buluşturacağız!"