Reklam

Başkan Karaman esnafı ziyaret etti

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, sanayi esnafını ziyaret etti.

Başkan Karaman esnafı ziyaret etti
22 Şubat 2020 - 11:36

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesi Sanayi Sitesinde bulunan depreme dayanıksız metruk binaların yıkılması için talimat veren Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, yıkım çalışmalarını yerinde inceleyerek, sanayi esnafını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Erdal Karaman, göreve geldiği günden itibaren esnafın taleplerini yerine getirdiğini ifade etti.
“Esnafımızın talepleri yerine gelecek”
İlçede bulunan depreme dayanıksız tehlike oluşturan metruk binaların yıkılması için Sinanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdiğini belirten Başkan Karaman, “Bugünde yıkım çalışmasını yerinde inceleyerek esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımız ile istişarelerde bulunduk. Esnafımızın taleplerini not aldık. Hepsini yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.
“Yapılacak işleri not alıyoruz”
İlçe bulunan mahalle muhtarları ile her ay düzenli olarak toplantı yaptıklarını vurgulayan Başkan Karaman, “Her toplantımızda dile getiriyorum. Mahallede bulunan vatandaşlarımız ve esnafımız istek talep ve şikâyetlerini mahalle muhtarlarına rahatlıkla getirebilirler. Muhtarlarımız ile yaptığımız toplantıda mahallelerimizde yapılması gereken tüm işleri not alıyoruz” diye konuştu.
“Esnafımız büyük destek veriyor”
Başkan Karaman, Sinanpaşa Belediyesinde 1 yılı doldurmak üzere olduğunu belirterek, “1 yıl içerisinde İlçede güzel çalışmalara imza attık. Daha yapılacak çok işimizin olduğunu beliyoruz ve aynı azim ve gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımızı yaparken de esnafımızın büyük desteğini görüyoruz. Buradan tüm esnafımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum