Reklam

BAŞKAN ÇÖL'DEN SANDIKLI'YA MÜJDE

Göreve geldiği günden itibaren ilçesine kalıcı eserler bırakmayı kendisine görev edinen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hizmet halkalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

BAŞKAN ÇÖL'DEN SANDIKLI'YA MÜJDE
28 Eylül 2020 - 15:19 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 15:54

Başkan Mustafa Çöl’ün sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada bölgenin en kapsamlı ve donanımlı Kültür Merkezi ile Kütüphanesini Sandıklı'ya kazandırmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken, toplam 5 bin 300 m2’den oluşacağı ve içerisinde olacak olan hizmet grupları belirtildi.
Başkan Mustafa Çöl’ün yaptığı açıklama şu ifadelere yer verdi; “Bölgenin en Kapsamlı ve Donanımlı Kültür Merkezi ve Kütüphanesi Sandıklı’mıza Hayırlı Olsun! Cep Sinemaları, Çok Amaçlı Salon, Eğitici çocuk oyun alanı, Çocuk Kütüphanesi (0-12 yaş), Genç Kütüphanesi, Yetişkin Kütüphanesi, Eğitim Sınıfları, Kaferterya, Kitap Satış Mağazası, Bilim Sanat Atölyeleri (Resim, Müzik, Robotik Kodlama vb.), Kapalı Sergi salonu, Profesyonel Tiyatro-Opera Salonu, ve daha fazlası 2021’de Sandıklı’mızın hizmetinde!” >>Cumhur Bursalıoğlu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum