Reklam

BAŞKAN BOZKURT, DENETİM YAPTI

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt belediyeye bağlı bazı birimlerde denetim gerçekleştirdi. Denetimlerine Şelale Düğün Salonu ile başlayan Recep Bozkurt’a Şuhut Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdullah Gül ve Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek’te eşlik etti.

BAŞKAN BOZKURT, DENETİM YAPTI
26 Şubat 2020 - 02:33

 
Temizlik konusuna çok dikkat eden Başkan Bozkurt sorun gördüğü yerlerde çalışanlara uyarılarda bulundu. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Belediye otelinde incelemelerine devam etti. Yeni yapılan çalışmaların ardından kapasitesi arttırılan Otelin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Bozkurt temizlik yönünden otel yöneticisi ve çalışanlarını tebrik etti. Prof. Dr. Veysel Eroğlu İş Merkezinin çevresinde de incelemeler yaptıktan sonra Otopark’a inen Başkan Bozkurt araç kapasitesi, doluluk oranı hakkında bilgiler alıp sürekli kalan araçlar hakkında araç sahiplerine uyarıların gönderilmesinin emrini verdi.
“El birliğiyle daha kalıcı çözüm”
Şuhut Belediyesi Hayvan Borsasında da incelemelerde bulunan Başkan Bozkurt yeni yapılan hayvan indirme rampaları ve açık hava patoklarının kullanım durumu hakkında yetkili personellerden bilgiler aldı. Koyun pazarı tarafında da incelemeler yapan Başkan Bozkurt, “Birimlerimize ve ekip arkadaşlarımıza ara ara denetimler gerçekleştiriyoruz. Denetimlerimizin başlıca amacı arkadaşlarımızın çalışmalarını yerinde görerek sorun varsa sorunlara el birliğiyle daha kalıcı çözümler bulmak. Denetimlerimizde öncelikle incelediğimiz konulardan birisi temizlik konusu. Düğün Salonlarımız, otelimiz ve diğer kurumlarımız maşallah pırıl pırıl arkadaşlarımı bu konuda tebrik ediyorum. Halkımıza söz verdiğimiz gibi en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum