Şuhut’un Anayurt Köyü'nde, Cami Dernekleri ve vatandaşların katkılarıyla düzenlenen yağmur duası programı, geniş katılımla gerçekleştirildi. Programa, İlçe Müftüsü Fatih Aytekin, din görevlileri ve köy halkı katıldı.
Program, İlçe Müftüsü Fatih Aytekin'in sohbeti ile başladı. Hatm-i şeriflerin ve yasin-i şeriflerin okunmasının ardından, yağmur duası yapıldı. Müftü Aytekin, sohbetinde birlik ve beraberliğin önemine değinerek, yağmur duasının manevi anlamını yönelik bilgilendirmelerde bulundu.Dua programının ardından cemaate ikramlarda bulunuldu. Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edildi.