Yerel seçimler kapsamında ilçe ve belde ziyaretleri kapsamında AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Çay ilçesini ziyaret ederek partisinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’yla birlikte vatandaşlarla istişarelerde bulundu
5 YILDA ÇAY’A BÜYÜK YATIRIMLAR KAZANDIRILDI
İlçede vatandaşlarla bir araya gelen AK Partili Ali Özkaya’ya ziyarete AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı, İl Başkan Yardımcısı Kadir Atalay ve İlçe Başkanı Ercan Şapçı eşlik etti. Ziyarete Çay ilçesine 5 yıllık AK Parti Belediyeciliği döneminde büyük yatırımlar kazandırdıklarını ifade eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya; ‘’ Geçtiğimiz 5 yılda Çay’ı daha ileri noktaya taşıyan Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Atlı, İl Başkan Yardımcımız Kadir Atalay, İlçe Başkanımız Ercan Şapçı ve teşkilatımız ile esnaflarımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ederek, hayırlı işler diledik. Başkanımız Hüseyin Atlı ile Çay, yeni hedeflere emin adımlarla daha güçlü yürüyor. ‘’ dedi.