Şuhut’a yerel seçim çalışması kapsamında sosyal sorumluluk projelerine de önem veren AK Partili İbrahim Eroğlu ilçedeki çocuklarla bir araya gelerek çocukların gözünden Şuhut’u değerlendirdi.
Çocuklarla yakından ilgilenen AK Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı İbrahim Eroğlu çocukların talep ve isteklerini not etti.
ÇOCUKLARI MUTLU EDEN ADAY
Şuhut’a çocuklarla yakından ilgilenen AK Partili Eroğlu’yla çocuklar arasındaki diyalog yüzlerde tebessüm ettirdi. Çocukların başkan ağabey diye seslendikleri AK Partili Şuhut Belediye Başkan Adayı İbrahim Eroğlu çocuklara ikramlarda bulunarak yaptığı açıklamada; ‘’ Çocuklarımız, geleceğimizin teminatı ve en değerli varlıklarımızdır. Onların gözlerindeki umudu ve mutluluğu paylaşmak bizlere ayrı bir huzur ve mutluluk verdi’’ ifadelerine yer verdi.
SELÇUK AYDIN