Reklam

Ahmet İpek, ekranlarda olmaya devam edecek

Bir asrı geçen bir süredir Gastronomi şehri Afynkarahisar’ın dünyaca ünlü sucuğunu üreten Ahmet İpek, online satışla Afyon sucuğu lezzetini her yere ulaştırmayı hedeflerken, reyting rekorları kıran dizilerde geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da yerini alacak.

Ahmet İpek, ekranlarda olmaya devam edecek
24 Ağustos 2021 - 08:00
Ahmet İpek Sucukları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alpay İpek, 4 kuşaktır Ahmet İpek sucuklarını sofralarla buluşturmaya devam ettiklerini kaydetti. İpek, “Şirketimiz 1956'dan bu yana faaliyetini sürdürmektedir. Biz sektörde 4. kuşağız. Firmamız şuan 100 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte. 1982 yılından bu yana da fabrikasyon olarak üretim aşamasında Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki oluşumunda ilk et entegre tesisini kurup Türkiye’ye hizmet vermeye başladı. Firma kapasitesi olarak şuan günlük 25-30 ton ileri işlenmiş kapasitemiz mevcuttur. Şuan 180 personelimiz var. Yatırım olarak son zamanlarda online satış olarak bir ekip kurduk çağrı alan arkadaşlardan oluşan. İlk başlangıçta 12-13 kişi ile başladık bu işe ve daha sonrasında 20 oldu, 25 oldu. Talep ve arza göre çoğalttık personelimizi. Şuan 54 kişiyle hizmet veriyoruz” diye konuştu.
“Yeni sezonda ekranlarda olmaya devam edeceğiz”
Dizilerde önümüzdeki dönemde Ahmet İpek markasının yer alacağını kaydeden İpek, “Yurtdışıyla şuan ihracatçı firmayla çalışıyoruz, kendimiz çalışmıyoruz. Yalnız 2022’nin ilk çeyreğinde veya ikinci çeyreğinde birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Umman, biraz yukarı çıkarsak Azerbaycan. O taraflarda yeni anlaşmalar yaptık. Nasip olursa oralara ürün gönderimi yapacağız.  Reklam çalışmaları için biz yıllık bütçeler oluştururuz. 20-25 milyon bütçelerle reklam çalışmaları devam edeceğiz. Sezona göre dizilerin, programların başladığı zaman 9.-10. Ayda tekrar ekranlarda yerimizi alacağız” dedi. >>Hayati Kanat
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ömer BÖCEK
    1 ay önce
    Bir Afyonlu olarak gurur duydum Allah cümlemizin işini rast getirsin başarılarınızın devamını dilerim