Reklam

AFYONKARAHİSAR EGE VE MARMARA BÖLGESİNİN EN BAŞARILI İLİ

Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Veysel Eroğlu, 19 yıl önce Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da kurulduğunu hatırlatarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 19 yıldır girmiş olduğu bütün seçimlerden başarıyla çıktığını söyledi.

AFYONKARAHİSAR EGE VE MARMARA BÖLGESİNİN EN BAŞARILI İLİ
01 Ekim 2020 - 11:49

Orman ve Su işleri eski Bakanı Cumhurbaşkanı Irak özel temsilcisi, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr. Veysel Eroğlu Ak Parti Afyonkarahisar il Başkanlığına atanan Hüseyin Ceylan Uluçay'ı tebrik etti.
Milletvekili Eroğlu 19 yıl önce Ak Partinin Afyonkarahisar kurulduğunu hatırlatarak AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 19 yıldır girmiş olduğu bütün seçimlerden başarıyla çıktığını söyledi.
“Ak Parti 19 yıl önce ilimizde kuruldu”
Afyonkarahisar’ın her zaman Ak Partiye destek verdiğini ifade eden Eroğlu: “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına vazifelendirilen Hüseyin Ceylan Uluçay'ı tebrik ediyor, çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum. Milletin partisi AK Parti’nin temelleri, 19 yıl önce 14 Ağustos 2001 tarihinde Afyonkarahisar’da atılmıştır ve bu durumun Afyonkarahisar’a önemli bir vazife ve misyon yüklemiştir.AK Parti’nin asıl kurucusu da sahibi de milletimizdir. AK Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 19 yıldır girmiş olduğu bütün seçimlerden başarıyla çıkmıştır. Partimizin Afyonkarahisar’da kurulmuş olması bizlere ayrı bir gurur ve mesuliyet yüklemiştir. Allah’a şükür Afyonkarahisar seçimlerdeki başarısıyla bu mesuliyetini hakkıyla yerine getirmiştir.”dedi
Afyonkarahisar’da her 3 kişiden 2’si Ak Partiye oy verdi
Afyonkarahisar’da her 3 kişiden 2’sinin Ak Partiye oy verdiğini ifade eden Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr. Veysel Eroğlu: “Her seçimde olduğu gibi AK Parti Afyonkarahisar’da rekor kırarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminden de alnının akıyla çıkmıştır. AK Parti Afyonkarahisar’da 59 belediyenin 35’ini kazanarak büyük bir rekora imza atmıştır. Yani her 3 kişiden 2’si partimize oy vermiştir. Cumhur İttifakı ise 59 belediyeden 54’ünü yani belediyelerin %92’sini kazanarak muazzam bir başarı kazanmış ve diğer ittifakı hezimete uğratmıştır. Afyonkarahisar, Ege ve Marmara Bölgesinde alınan oy oranı ve kazanılan belediye sayısıyla en başarılı il olmuştur. AK Partimiz inşallah bu aşk ve inanç ile gönüller kazanarak 2023 Seçimleri için çalışacak ve Allah’ın izniyle bundan önceki 15 seçimde olduğu gibi yine seçimleri kazanacaktır.”dedi.
,AK Parti'nin sahibi Milletin Kendisidir
Milletvekili Prof.Dr. Veysel Eroğlu: “AK Partimizde her daim değişimler bayrak yarışı şeklinde olmuştur. AK Parti'yi diğer siyasi oluşumlardan farklı kılan da bu olmuştur. Çünkü AK Parti'de asıl gaye halka hizmettir. Halka hizmet ise Hakk'a hizmet demektir. Teşkilatımızın bütün mensupları bu anlayışla çalışmaktadır. Bu düşüncelerle İl Başkanlığı müddetince çok çalışan, Afyonkarahisar'ımıza güzel hizmetler sunan, gönüller kazanan Av. Hüseyin Sezen kardeşimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Afyonkarahisar İl Başkanlığına vazifelendirilen bayrağı devralan Hüseyin Ceylan Uluçay'ı tekrardan tebrik ediyor, çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum.”dedi.   >>Mehmet Karakaş

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum