AFYONKARAHİSAR'DA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ HAFTA SONU MESAİ YAPACAK
Afyonkarahisar il Nüfus müdürlüğü 18 Şubat 2024 tarihinde hizmet vermeye devam edecek. Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, yapılacak olan 2024 Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına (2024-MEB-EKYS) katılacak adaylardan, Nüfus Cüzdanını veya T.C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adayların, Nüfus Müdürlüklerine başvurarak “Sınav Giriş Belgesi” ile bir adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlukarekodlu “Geçici Kimlik Belgesi” düzenlenebilmesi ve MERNİS Nüfus bilgilerinde sorun olan adayların bilgi güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi için 18 Şubat 2024 Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacak.>>EVREN ATCI![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2024/02/65c9e4e2c2d08.jpg)