AFSÜ Fizik Tedavi Servisinde Müzik Dinletisiyle Moral Buldular
Engelsiz AFSÜ Koordinatörlüğü iş birliği ile Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Toplumsal Katkı Çalışma Komisyonu tarafından AFSÜ Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisinde tedavi gören hastalar ve yakınlarına moral vermek amacıyla müzik dinletisi yapıldı.
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisi'nde tedavi gören misafirler ve yakınları, Engelsiz AFSÜ Koordinatörlüğü iş birliğiyle düzenlenen müzik dinletisiyle moral buldu. Sağlık Bilimleri Fakültesi Toplumsal Katkı Çalışma Komisyonu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, Bolvadin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'ndan Öğr. Gör. Cansu Gündoğan yönetiminde bağlama eşliğinde müzik dinletisi sunuldu.
Halk müziği ve sevilen Türkçe eserlerin seslendirildiği etkinliğe, SBF öğretim üyeleri ve Tıp Fakültesi'nden akademisyenlerin yanı sıra öğrenciler, klinik sorumluları ve hemşireler de katıldı. Misafirlerin ve yakınlarının müzikle moral bulduğu etkinlik, yaklaşık bir saat sürdü ve sonunda Öğr. Gör. Gündoğan'a teşekkür belgesi takdim edildi.
Şeyda YEŞİLÇAY