Reklam

AFSİAD' da Kadir Sayın dönemi başladı

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD)’ın Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

AFSİAD' da Kadir Sayın dönemi başladı
11 Ocak 2020 - 18:17 - Güncelleme: 12 Ocak 2020 - 00:36

Akrones Termal otelde yapılan genel kurula AFSİAD üyeleri tam kadro katıldı. Genel Kurulda mevcut Başkan Hüseyin Şehitoğlu bayrağı genç iş adamı Kadir Sayın’a devir etti.
Denetleme ve faaliyet raporları oy birliği ile kabul edildi
Genel Kurulun divan başkanlığını iş adamı Adnan Demirel, Akif İşbilir ve Şükrü Şensoy yaptı. Genel kurulda Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetleme Kurulu Raporu okundu ve oy birliği ile kabul edildi.
Sayın ve ekibi bayrağı ileri noktalara taşıyacak
Genel kurulun ilk konuşmasını bayrağı devir eden Başkan Hüseyin Şehitoğlu yaptı. Başkan Şehitoğlu bu güne kadar AFSİAD’ın vizyonundan hiçbir zaman ayrılmayarak birçok başarılı projelere imza attıklarını ifade ederek, göreve gelen Kadir Sayın’ın da bayrağı çok daha ilerilere taşıyacağını söyledi. Başkan Şehitoğlu: “ Yeni dönem yeni bir ivme ile başlıyor. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı genç bir ekibe devir ediyoruz. İlimize birçok güzel hizmetlerin yapılacağından hiç şüphemiz yoktur. AFSİAD’ın kuruluşundan bu güne ilkelerinden ve kuruluş amacından hiçbir zaman ödün vermeden hizmet edildi. Yeni yönetiminde bu vizyon da yollarına devam edeceğinden eminimdir. ”dedi.
“Kararlarımızı her zaman ortak akılla alacağız”
Göreve gelen yeni Başkan Kadir Sayın’da AFSİAD’ın bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, aldıkları görev bayrağını daha da ilerilere taşıyacaklarını söyledi. Başkan Sayın: “ Hüseyin Başkan’dan devir aldığımız bayrağın sorumluluğunu ve ağırlığının bilincindeyiz. AFSİAD’ın başarısı herkes tarafından biliniyor. Biz yönetim olarak üzerine neler koyabiliriz bunları planlayacağız. İstişareye önem veriyoruz kararlarımızı her zaman ortak akılla alacağız. Üyelerimize fayda sağlayabilecek birçok proje üretmeyi hedefliyoruz. Yönetim olarak en büyük hedefimiz birlik beraberliği sağlamak olacaktır” dedi.>>Mehmet Karakaş
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum