Reklam

AFJET'TE BEKLENMEDİK AYRILIK

Son oynanan 4 karşılaşmadan sadece 1 puan alabilen Afjet Afyonspor’da Teknik Direktör Hakan Bozdağ’ın istifa ettiği iddia edildi. Kulüp yetkililerinden istifa haberi teyid edilemezken, bugün-yarın konuyla ilgili resmi açıklama yapılması bekleniyor.

AFJET'TE BEKLENMEDİK AYRILIK
26 Kasım 2019 - 17:25

Afjet Afyonspor’da son günlerde sular bir türlü durulmuyor. Antrenör Erkan Avseren ve Sportif Direktör Ali Günçar’ın istifasıyla başlayan süreç Afjet Afyonspor yönetim kurulunun olağanüstü genel kurul kararıyla bir başka boyuta taşınmıştı.
ŞİMDİ DE HAKAN BOZDAĞ
Önceki gün Kulüpte resmi bir sıfatı olmasa da sezon öncesi Afjet Afyonspor’un transfer politikasında önemli görevler alan Cevat Macit’in vedasından sonra dün de Teknik Direktör Hakan Bozdağ’ın alınan kötü sonuçlar sonrası yönetimden affını istediği iddia edildi.
RESMİ AÇIKLAMA YOK
Gazetemiz Spor Servisinin edindiği bilgilere göre Teknik Direktör Hakan Bozdağ’ın Kırklarelispor beraberliği sonrası “Afjet Afyonspor’da kan değişikliğine ihtiyaç var” diyerek Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk’e istifasını sunduğu da gelen bilgiler arasında.
Cuma günü yapılacak olağanüstü kongreye kadar Teknik Direktör Hakan Bozdağ ile resmi bir açıklama yapılması beklenmezken, önümüzdeki hafta Afjet Afyonspor’dan yeni haberlerin gelmesi bekleniyor. >>Cumhur Bursalıoğlu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum