Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Gazi ÇAKMAK
TARİHDE ZULÜM VE YAHUDİLER
17.05.2018

 

 

Değerli Gönüldaşlarım

Tarihçi değilim ama en iyi bildiğim olgununun Tarihin tekerrürden ibaret olduğu. Size dilimin döndüğü kadar anlatmağa çalışayım.

Yahudi’ler 14 Mayıs 1948 gece yarısı İsrail devletini ilan etti. 11 dakkika sonra ABD başkanı Harry S. Truman israil‘i tanıdı. Ben sizin KURUS’unuzum dedi. Daha son CHP nin Türkiye Cumhuriyeti   Başbakanı Prof.Dr. Hasan Saka Başbakanlığında 11 saat sonra KATİL İSRAİL’i tanıyan ikinci devlet oldu. Bir Türk vatandaşı olarak utanç duyuyorum.

 

Peki KURUS kimdir? M. Ö 500 yılında BABİL kıralı BUHTUN NASIR Kudüs e saldırdı taş üstüne taş baş üstünde baş koymadı, Hatta Süleyman mabedine sığınanları mabedi yıkarak ilk YAHUDİ KATLİAMINI yaparak Kudüs’ü işgal etti. Daha sonra Pers kıralı KURUS  M. Ö 538 de BABİLE saldırdı BUHTUN NASIRI devirerek Yahudilerin adeta kurtarıcı oldu.

Daha sonra KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN zamanında İspanya bütün Yahudileri sürdü  OSMANLI sahip çıktı Selanik’e yerleştirdi. Yahudiler rahat durmadı HİTLER ikinci Yahudi katliamını yaptı. 1990 Birinci körfez savaşı sırasında SADDAM HÜSEYİN Üçüncü Yahudi katliamını yaparak dedem BUHTUN NASIR’ın intikamını alacağım dedi ve ömrü yetmedi rahmetlinin.

Bütün bunları niye yazma gereği duydum.

Değerli Gönüldaşlarım.

Burada şu noktaya değinmek istiyorum dikkatinizi çektiyse Yahudilerin ilk kurtarıcısı kim KURUS. Peki KURUS kim İRAN’lı günümüzde Yahudilerin birinci hedefi hangi millet?El cevab İranlılar. Peki ikinci kurtarıcıları ve tarih boyunca kollayıcıları kimler? Türkler. Peki ikinci hedefleri kim? El cevab Türkler. Bütün bu olanlardan sonunda kendilerine zulmederlerle uğraşmayıp; Kendilerine iyilik edenlerle uğraşmaları manidardır.

ABD Büyük Elçiliğini DOĞU KUDÜS’e  taşıyarak yeni muhtemel bir savaşın fitilini ateşlemiştir.

Cumhurbaşkanımız biliyorum yalnızız ama KUDÜS BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN HAREMİ İZZETİ VE NAMUSUDUR diyerek tepkimizi ortaya koydu İSRAİL Büyük elçisini istenmeyen adam ilan ederek Türk milletinin tepkisini ortaya koydu. Umarım öteki Müslüman ülkelerde ardımızdan gelirlerde Mazlum FİLİSTİN Halkının Başkenti olan Kudüs’ün derdine derman oluruz.

Her şerde bir hayır vardır HDP lisinden CHPlisine kadar AK PARTİ ve bütün partiler birleşerek bizi bize getirdi adeta. Belki gücümüz yetmiyor şimdilik ama biz oldukça İSRAİL’e rahat nefes alma yok bu coğrafya da bu korkuyu saldık mazlumların umudu olarak.

 

 


Bu yazı 8771 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

AFYON

SON YORUMLAR



Afyon Türkeli Gazetesi © 2017-2019 www.afyonturkeligazetesi.com

ÖzekNet